به گزارش روابط عمومی فرمانداری پلدشت ، عبدالله نژاد در این جلسه ضمن تبریک هفته دولت گفت: در هفته دولت سالجاری 31 پروژه با اعتباری بالای 100 میلیارد تومان در شهرستان پلدشت افتتاح و کلنگ زنی شد.
وی در ادامه با اشاره به جایگاه ورزش و امکان ورزشی در این شهرستان تبدیل ورزش و جوانان پلدشت از نمایندگی به اداره و ایجاد نمایندگی در شهر نازک، ساخت استخر در شهرستان و مساعدت مالی به هیاتهای ورزشی شهرستان را خواستار شد.
حجت الاسلام طالبی امام جمعه پلدشت در این جلسه با اشاره به پتانسیلها و استعدادهای بالای ورزشی در این شهرستان اظهار داشت: ورزش شنا را یکی از رشته های محبوب در پلدشت عنوان کرد وخواستار احداث استخر در این شهرستان شد.
دارابی مشاور وزیر ورزش و جوانان نیز در این جلسه کارکردن در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را یک افتخار عنوان کرد و گفت: با توجه به اهمیت ورزش در تلاش هستیم تشکیلات ورزشی را در سراسر کشور توسعه دهیم چون یکی از شاخص های مهم توسعه پایدار، ورزش است زیراکه سلامتی وتندرستی را در جامعه به ارمغان می آورد.
وی با اشاره به رشد 400 درصدی اعتبارات عمرانی در حوزه ورزش قول مساعد داد در خصوص ایجاد اماکن ورزشی در این شهرستان اقدامات لازم انجام گیرد.
مشاور وزیر و رییس مرکز فن آوری اطلاعات و ارتباطات وزارت ورزش وجوانان در ادامه به امر ازدواج اشاره و این سنت را توصیه شده ازسوی پیامبر اسلام (ص)توصیف کرد و اظهار داشت: اعتبارات خاص و ویژه ای جهت ازدواج جوانان در نظر گرفته شده است.
در ادامه رئیس ورزش وجوانان ونماینده هیئتهای ورزشی شهرستان مسائل ومشکلات حوزه ورزش و جوانان را مطرح کردند.
در پایان جلسه شورای اداری شهرستان سالن ورزشی چند منظوره آموزش پرورش پلدشت با اعتباری بالغ بر 450 میلیون تومان در 500 مترمربع زیر بنا با حضور دکتر دارابی افتتاح و به بهره برداری رسید.