" اکبر عبدالله نژاد " فرماندار شهرستان پلدشت با صدور پیامی ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم شهرستان پلدشت در راهپیمایی 22 بهمن گفت: یکبار دیگر شاهد خلق حماسه ای غرور آفرین از سوی مردم مومن و شهید پرور بودیم که ثابت کردند که با آگاهی و بصیرتی ستودنی در مسیر دفاع از کیان ایران اسلامی و پایبندی به آرمان های امام و شهداء پایدار و استوار هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پلدشت در متن این پیام آمده است :

بسمه تعالی

یوم الله 22بهمن ‌ماه یادآور رشادت و جانفشانی ملت قهرمان ایران برای رهایی از قید و بند مستکبران عالم به ویژه آمریکا و اسرائیل جنایتکار و خشکاندن ریشه ظلم و ستم رژیم منحوس شاهنشاهی در ایران است.

یکبار دیگر مردم شهید پرور شهرستان پلدشت با اقتداء به فرمان ولی امر خود، و با حضور گسترده خویش در راهپیمایی 22 بهمن ،عشق و علاقه خود را به انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند و پاسخی دندان شکن به هجمه های دشمنان کوردل ،مخصوصا آمریکا و صهیونیست دادند.

به یقین اجتماع بزرگ و با عظمت مردم شریف شهرستان پلدشت همگام با ملت عزیز ایران در روز 22 بهمن بر همگان ثابت کرد که ملت شریف ایران همچنان پشتیبان ولایت فقیه بوده و خواهند بود.

همواره نظام‌ های مردمی و به‌ ویژه جمهوری اسلامی ایران بزرگترین پشتوانه ‌شان مردم است و بدون شک و با توجه به یاوه گویی های اخیر عناصر استکبار این حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پشتوانه محکمی برای نیروهای نظامی ، انتظامی ،امنیتی و دولتمردان کشورمان است .