جلسه هماهنگی برنامه های روز ولادت با سعادت حضرت ابولفضل العباس(ع) و روز جانباز به ریاست اکبر عبدالله نژاد فرماندار پلدشت برگزار شد.
فرماندار پلدشت در بخش نخست سخنان خود به نامگذاری سال 97 بعنوان سال حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: در راستای تحقق شعار امسال وظیفه خطیری داریم و باید با فرهنگ سازی استفاده از کالای ایرانی را بسط و گسترش دهیم زیرا که این امر نقش بسزایی در ایجاد اشتغال پایدار دارد.
عبدالله نژاد در ادامه به فرارسیدن اعیاد شعبانیه و روز جانباز اشاره کرد و گفت: ما مدیون خون پاک شهدا، ایثارگری جانبازان و صبر و استقامت خانواده معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران هستیم و وظیفه همگی ماست فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه بسط و گسترش دهیم تا بدین گونه دین خود را به شهدا و جانبازان ادانماییم.
فرمانداری پلدشت در پایان اظهار داشت: بمناسبت ولادت با سعادت حضرت ابولفضل العباس (ع) و روز جانباز مراسمی راس ساعت 10 صبح در محل مسجد جامع شهر پلدشت برگزار خواهد شد. وی افزود: تجلیل از جانبازان بازنشسته و شاغل در ادارات، دیدار با جانبازان شهرستان و غبار روبی مزار شهدا از دیگر برنامه هایی است که بمناسبت این روز بزرگ در شهرستان پلدشت برگزار خواهد شد.
امام جمعه پلدشت: جایگاه ایثار و شهادت و مقاومت جایگاه رفیعی است که باید همیشه این جایگاه را عزیز و گرامی بداریم/
حجت الاسلام طالبی امام جمعه پلدشت در جلسه هماهنگی برنامه های روز جانباز با تبریک اعیاد شعبانه با اشاره به اینکه باید فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه رواج و تکریم شود گفت: جایگاه ایثار و شهادت و مقاومت جایگاه رفیعی است که باید همیشه این جایگاه را عزیز و گرامی بداریم/