دهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پلدشت به ریاست یاسر محمد زاده بخشدارمرکزی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
محمد زاده در این جلسه با اشاره به اینکه بر امرازدواج در آموزه های دینی بسیار تاکید شده گفت: ایجاد اشتغال پایداربرای جوانان وفراهم نمودن بسترهای لازم جهت تسهیل بر امر ازدواج جوانان یکی از دغدغه ها و سیاست های دولت محترم میباشد .
وی در ادامه اظهار داشت :بجهت وجود پتانسیلهای مستعد آبی و خاکی و توجه جدی نظام و دولت به این شهرستان پیرامون اجرای طرح های عظیم آبی و خاکی بیشتر جوانان منطقه هم اکنون در پروژهای عمرانی در حال فعالیت هستند و انشالله باپایان این طرح ها شاهد اشتغال پایدار جوانان خواهیم بود.
رسول شیخ کانلو میلان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پلدشت نیز در این جلسه با اشاره به 8 اردیبهشت سالروز ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان گفت:بمناسبت هفته جوان برنامه هایی همچون جشنواره حضرت علی اکبر(ع) و تجلیل از جوانان برتر و نمونه، مسابقات ورزشی و فرهنگی، محفل انس با قراآن،پاک سازی محیط زیست توسط جوانان و کارگاه مشاوره ای زوجین جوان در سطح این شهرستان برگزار خواهد شد.