• حمایت از کالای ایرانی حمایت از کار ایرانی است و این موضوع باید در جامعه فرهنگ سازی و عملیاتی گردد. مسئولین ادارات در خریدهای خود دقت کافی را داشته باشند.
• پروژه های عظیم در حال اجرای در منطقه در بحث اشتغال نقش مهمی را ایفا نموده و بعد از اتمام عملیات اجرایی طرح ها و بهره برداری از آنها باعث اشتغال پایدار و رونق اقتصادی خواهد شد.
• دستگاه های مرتبط نسبت به تشکیل ستاد تنظیم بازار در اجرای طرح ضیافت ماه مبارک رمضان اقدام و بازرسی مستمر از واحدهای صنفی داشته باشند
• از راه اندازی درمانگاه و دندانپزشکی توسط ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان با مشارکت سازمان منطقه آزاد تقدیر و تشکر می نمایم
• در جریان بازدید مدیر عامل محترم منطقه آزاد ماکو از محور ارتباطی پلدشت به مرگنلر تاکید کردند عملیاتی اجرایی آن شروع گردد و اداره حمل نقل جاده ای در این راستا برای آسفالت ریزی این مسیر پیگیری های لازم را انجام دهد.
• دستگاه های مرتبط شهرستان بسترهای لازم جهت مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری در منطقه جهت ایجاد اشتغال پایدار اقدامات لازم را انجام دهند.
• آب و فاضلاب شهری پیگیریهای لازم جهت اتمام طرح دستگاه آب شیرین کن شهر پلدشت انجام دهد.
• آمریکا با بد عهدی خود از برجام خارج شد و این امر نشان داد دشمنان نظام به هیچ چیز پایبند نیستند وبا درایت و دور اندیشی مسئولان ارشد نظام مخصوصا هیئت دیپلماسی کشور نتوانستند بهانه ای پیدا کنند و خودشان از برجام خارج شدند
امام جمعه پلدشت در اولین جلسه شورای اداری شهرستان مسئولان را به حفظ امنیت مردم در ابعاد مختلف همچون اجتماعی و اقتصادی ، اجرای تمامی امور با مبنا قرار دادن عدالت و ایجاد رفاه و آسایش برای مردم سفارش کرد.
وی با اشاره به اینکه رسیدگی به معیشت و وضعیت اقتصادی مردم از تاکیدات مقام معظم رهبری می باشد گفت: مسئولان باید بدور از هرگونه مسائل فرا جناحی جهت رفع مشکلات مردم تلاش نمایند.
سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی پلدشت: از دیماه سال گذشته 41 طرح در قالب اشتغال پایدار روستای و عشایری در این شهرستان مصوب شده است.
ستار رحیم زاده در اولین جلسه شورای اداری شهرستان طی ارائه گزارشی گفت: از دیماه سال گذشته 41 طرح در قالب اشتغال پایدار روستای و عشایری با اعتباری بالغ بر 42 میلیاردو 668 میلیون ریال در این شهرستان مصوب شده است که از این تعداد 23 طرح در کارگروه اشتغال استان تصویب و به بانک های عامل معرفی شده است.
وی افزود در این مدت 13 طرح در قالب طرح اشتغال فراگیر با اعتباری بالغ بر 493 میلیاردو 113 میلیون ریال مصوب شده است که که با اجرا و بهره برداری از طرح های اشتغال روستایی و عشایری و طرح های اشتغال فراگیر جمعا برای 886 نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.
معاون شبکه دامپزشکی شهرستان پلدشت: در سال گذشته بیش از یک میلیون قطعه جوجه ریزی در مرغداریهای شهرستان صورت گرفته است.
آرش کارگزاری در اولین جلسه شورای اداری شهرستان گفت: در سال گذشته یک میلیون و 120 هزار قطعه جوجه ریزی در سطح شهرستان صورت گرفته است .
وی افزود در سال 96 یک هزارو 293 راس گاو،گوسفند و بز در این شهرستان کشتار شده است که در این راستا 300 کیلوگرم گوشت غیر قابل استفاده معدوم شده است
دکتر کارگزاری در پایان اظهار داشت: دامهای سبک و سنگین این شهرستان در فاز ها و فواصل مختلف در سال گذشته بر علیه بیمارهای مختلف همچون شاربن گاوی و گوسفندی،تب برفکی،آبله ،قانقاریا و ... واکسینه شده اند.