ظهر امروز آئین تکریم و معارفه مدیر دامپزشکی پلدشت با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان، مدیر کل دامپزشکی استان و جمعی از اعضای شورای اداری برگزار شد.
اکبر عبدالله نژاد در این مراسم از عملکرد اداره دامپزشکی شهرستان در راستای مبارزه با انواع بیماریهای دامی و ارتباط تنگاتنگ با سایر ادارات بخصوص فرمانداری تقدیر و تشکر نمود.
امام جمعه پلدشت نیز در این مراسم با اشاره به موقعیت این شهرستان گفت: میتوان در راستای پرورش و نگداری دام حرکتهای موثری در این شهرستان انجام گیرد.
دکتر داهیم مدیر کل دامپزشکی استان نیز در این مراسم توسعه دامداریهای بزرگ در قالب شرکتهای کشت و صنعت را از سیاستهای کلی دامپزشکی استان عنوان کرد و اظهار داشت: این دامپزشکی آمادگی دارد که جهت شناساندن محصولات دامی شهرستانها با تولید کنندگان همکاری نماید.
وی در ادامه گوشت و پشم را از تولیدات مهم دامی این شهرستان معرفی کرد و گفت: هدف ما تولید محصولات بهداشتی و با کیفیت است و برنامه های این اداره کل جهت ارتقاء و کیفی سازی محصولات دامی این شهرستان تحول در بخش آبزیان،بهداشتی و کیفی سازی آبزیان، توزیع اعتبارات در بخشهای تابعه و ارتقاء بهداشتی دام عشایر میباشد.
در پایان این مراسم از خدمات همایون حمیدی مدیر قبلی تقدیر و خانم سیما جبرئیلی بعنوان مدیر جدید دامپزشکی پلدشت معرفی شد.